Tento příspěvek začnu trochu neobvykle a se svolením zákazníka jmenovat ho. Po vzdálené úpravě telefonu Galaxy S8+ na Dual Sim , to pro nás neskončilo. Následně jsme řešili možnost nahrávání hovorů v telefonech Samsung, které v posledních letech zmizelo z menu a není běžně aktivní.

Při telefonickém rozhovoru mě pan Tomáš Wild přivedl na myšlenku, že by tato chybějící funkce šla aktivovat software úpravou. Zapracovali jsme na tom a výsledek je, že máme v telefonu aktivní nahrávání hovorů. Otestováno na našich Galaxy S10 s Androidem 10 a na S8+ Android 9 od pana Tomáše. Vzdáleně se to bohužel nepovedlo, ale když máme telefon u nás, jsme schopni vám tuto chybějící funkci nahrávání hovorů v telefonu doplnit-aktivovat.

Není nutný Root telefonu, telefon zůstává v orig.stavu. Hovory se mohou nahrávat všechny automaticky, můžete si vybrat, které chcete nebo naopak nechcete nahrávat. Po skončení hovoru vám notifikace dá vědět, že hovor byl nahraný. U nahraných hovorů vidíte tel.číslo, pokud máte uloženo v seznamu, pak jméno. Vše je řazeno abecedně. Obě strany (volající, volaný), vše je slyšet velice dobře. Je to originál funkce, kterou v telefonu nemáte, ale lze ji doplnit.

Testováno na nebrand telefonech pro volny trh. Na brand telefonech od operátorů, zatim netestováno.

Panu Tomášovi moc děkujeme a budeme rádi, za jeho komentář a doplnění svých vlastních poznatků a zkušeností … Můžeme i zde v příspěvku přímo citovat, bude-li chtít.

Pro nás to tímto nekončí , dále pokračujeme v testování a vývoji.

A všem ostatním, kteří chtějí tuto funkci v telefonu mít, mohu jen říci, neváhejte nás kontaktovat.

Jaké info od vás potřebujeme znát? Klik zde včetně ceny za tuto naší službu.

Nově jsme na našich zkušebních telefonech provedli aktualizaci Android 9 na Android 10 ze strany Samsungu. Po aktualizaci je nahrávání hovorů pořád obsaženo v systému telefonu a plně funkční.

Video náhled na doplnění funkce nahrávání hovorů na Samsung Galaxy A8 (SM-A530F) od českého operátora Vodafone [aiovg_video id=6277]

Video náhled na doplnění funkce nahrávání hovorů na Samsung Galaxy S8 (SM-G950F) Je vidět odlišnost úpravy od modelu Galaxy A8 (SM-A530F) Každý model a úprava je jiná. [aiovg_video id=6283]

Doplněná chybějící funkce nahrávání hovorů do telefonu Samsung Galaxy S10e (SM-G970F) [aiovg_video id=6531]

Další videonáhled s doplnění nahrávání hovorů jiného modelu Samsung, časem vytvoříme a vystavíme.

12 thoughts on “Nahrávání hovorů v telefonech Samsung”

 1. Dobrý den,
  před cca týdnem jsem Vám posílal delší dotaz ohledně možnosti úpravy S10+ na nahrávání hovorů .
  Doposud nemám od Vás odpověď

  1. Dobrý den Adame,
   na všechny dotazy odpovídáme, ale může se stát, že příchozí mail spadne do spamu, stejně tak naše odpověď vám.
   Nejjistější je vždy si zavolat, napsat sms, případně využít naše přímé odkazy na Whatsapp nebo Skype.
   Díky za pochopení …, tuto odpověď posíláme i vám na mail.

 2. Po poslední aktualzaci už nahrávání hovorů není v Samsung Galaxy S10+! Tím je Samsung známí, nejprve lidi naláká na kvalitní mobil se spoustou schopností v něm a potom ty věci postupně aktualizacemi ukradnou! ????

  1. Samsung a jejich aktualizace jsou čím dál více zaměřené na zabezpečení a odstranění co Samsungu nepasuje, než aby přinesla aktualizace něco lepšího, pozitivního pro uživatele, bohužel.
   Nahrávání, které vám po aktualizaci zmizelo, jste měl od nás? Pokud ano, můžete nám do mailu napsat více info a připomenout se, kdy jsme úpravu dělali, jaký android jste měl atd…., díky.

 3. Mám dotaz, je nyní nějaká apka, která vyřeší problém s nahráváním hovorů u Samsungu A 40 ?
  Potřebuji nutně v zaměstnání, mít k dispozici záznam , případně jakým způsobem vyřešit ?
  Děkuji za radu, jinak si budu muset pořídit nový telefon
  Karin

  1. Dobrý den,
   od našich zákazníků máme poznatek, že s app třetích stran není moc dobrá zkušenost, nevíme o žádné aplikaci, která by se dala doporučit.
   U většiny modelů Samsung, jsme schopni doplnit chybějící funkci nahrávání hovorů, než řekneme ano jde to, potřebujeme znát Verze Základního Pásma vašeho telefonu. Najdete (Menu- Nastaveni- O telefonu- Informace o software- Verze základního pásma)

 4. Dobrý den!
  Já mám sice jinou značku mobilu (Nokia 6.2), ale po aktualizaci na Android 10 mám stejný problém. Hovory neumožňuje nahrát. Zkoušel jsem i všechny možné i doporučované appky. Nahrají, ale nepřehrají – ticho! 🙁
  Mohl bych i já poprosit o radu, či pomoc?
  Moc děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,
   Je to přesně jak píšete, app třetích stran jsou nepoužitelné. Bohužel Vás nepotěším, u tel. Nokia neprovedeme a ani nemáme žádnou radu. Máme úpravu vytvořenou speciálně pro Samsung modely a provedli jsme také na tel. Xiaomi.
   Pokud byste někdy změnil značku telefonu a potřeboval úpravu udělat, rádi Vám pomůžeme.

 5. Dobrý den, mám tel. Realme 8 s Android 10. i v něm nahrávání nefunguje i přes různé aplikace. Umíte s vaší aplikací to zprovoznit? Děkuji

  1. Dobrý den Romane,
   všeobecná odpověď by byla, že aktuálně ne. Máme vytvořeno a odzkoušeno na tel. Samsung a Xiaomi.
   Neřešíme žádnou aplikací, ale přímo doplníme do systému Android funkci nahrávání hovorů.
   Naše další komunikace již probíhá mailem, nebudu se tedy více rozepisovat.

 6. dobrý den,

  mám zájem o upravení mobilu,abych mohla nahrávat hovory, jak mám dále postupovat? jde to i na dálku ? a kolik to stojí děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *