Informace ohledně funkce nahrávání hovorů v telefonech Samsung a Xiaomi, jsme již celkem obsáhle popsali v našich příspěvcích . Zde pouze rekapitulace základních informací a užitečné odkazy. Určitě doporučujeme, přečíst si naše příspěvky na hlavní stránce pro téma nahrávání hovorů Samsung Xiaomi.

Úpravu doplnění nahrávání hovorů provádíme také na nejnovějších modelech Samsung a Xiaomi včetně Androidu 11 a Android 12 včetně Androidu 13.

Co od vás potřebujeme vědět u modelů Samsung je Verze Základního Pásma, kde a jak najít Klik ZDE včetně ceny za úpravu. U telefonů Xiaomi nám napište, sdělte konkrétní označení vašeho modelu.

Časté dotazy na možnost udělat úpravu vzdáleně. Nově u tel. Samsung provádíme tuto naši službu vzdáleně. Předpokladem je originální stav telefonu (žádný Root, přepsaný Knox). A telefon po dobu úpravy nepoužívat (vyjmutá SIM).

Xiaomi modely, na provedení úpravy, musí být telefon u nás. Dále následné aktualizace po úpravě, chcete-li, můžete bez problému aktualizovat, vše zůstává zachováno a plně funkční, zachyceno na našem videu). Video náhled nahrávání hovorů Klik ZDE

Jak dlouho bude telefon na úpravu u nás? U telefonů Samsung po obdržení, posíláme zpět zákazníkovi zpravidla následující pracovní den, nebo provedeme úpravu vzdáleně. U telefonů Xiaomi, po obdržení, posíláme zpět zákazníkovi zpravidla následující pracovní den, ale může to být třeba až deset dnů pokud se půjde cestou odemknutí zavaděče a Xiaomi si vynutí čekaní na dokončení procesu 7 dnů. To neovlivníme. Zavaděč po dokončení úpravy můžeme zpět uzamknout, vše je v orig. stavu včetně nahrávání hovorů. U Xiaomi modelů (lepený zadní kryt), platí všeobecně uvedený čas 10-ti dnů.

Převážná většina modelů Samsung lze doplnit úpravu nahrávání hovorů. Ale jsou některé modely, hlavně Serie A (většina modelů Serie A), které nelze udělat. Proto jsou informace od vás důležité, abychom na jejich základě sdělili, zda úprava půjde, nebo nepůjde provést.

Máte-li zájem o úpravu doplnění nahrávání hovorů zájem, Kontaktujte nás.

Nativní Nahrávání Hovorů od nás, je orig. funkce kterou doplníme do vašeho telefonu a podle toho také funguje. Naší zákazníci uvádějí, že funguje skvěle a dělá co má. Na záruku vašeho zařízení to nemá žádný vliv. Aktualizace, pokud chcete aktualizovat, můžete aktualizovat, je to jen na vašem uvážení. Nahrávání hovorů vám nezmizí.

Před úpravou…, Zálohujte si svá data v telefonu, může nastat Reset telefonu a všechna data budou nenávratně pryč. Deaktivujte zabezpečení (Heslo, Znak, Otisk apod.) Ve většině případů zůstane vše zachováno, ale může nastat situace, že bude potřebný Reset telefonu, nebo budeme muset přehrát telefon (hlavně u Brandovaných telefonů od operátorů) a v těchto případech přijdete o všechna svá data. Opravdu Nutné!!!