Tuto naši úpravu na Dual Sim, děláme již poměrně dlouhou dobu, dokonce vzdáleně přes internet. Je dobré, vám k tomu ještě pár detailů uvést.

Měli jsme možnost zhlédnout pár úprav a všechny byly dělány za pomoci Root telefonu. My takto nepracujeme. S pomocí Root telefonu tuto úpravu umíme udělat, na tom nic není. Zakládáme si na tom, že naše úpravy jsou originální a hlavně u telefonů Samsung při použití Root, přepíšete Warranty Void: 0 na 1, narušíte tím celkové šifrování, zabezpečení telefonu. Některé aplikace vám mohou vyhazovat chyby a jsou nefunkční. Umíme udělat Fix a zprovoznit je, ale stav telefonu už není originál. Vrátit zpět se to nedá. Navíc, máte-li záruku, servis ji může odmítnout, protože se s telefonem zacházelo neodborně.

Bez použití Root telefonu, je to složitější, velice málo kdo to umí. My to umíme a po naší úpravě na Dual Sim je zařízení stále original Warranty Void: 0 , servis vám případnou záruku nemůže odmítnout.

Pokud natrefíte na někoho, kdo vám tuto úpravu nabízí, měli byste se ptát, jak to provádí a zda při tom musí udělat Root telefonu a tím u Samsung telefonu přepíše Knox. Pokud vám bude řečeno, že se to musí, je jen na vás zda do toho půjdete, či nikoliv.

Za nás vyjádření, nemusí se Root-ovat, a pokud někdo tvrdí, že ano, pak to neumí dělat korektním způsobem, který zachová originalitu.

odkaz na nejžádanější úpravy na Dual SIM

nebo nás rovnou Kontaktujte

2 thoughts on “Úprava na Dual SIM”

  1. Chci poděkovat za úpravu mého mob.telefonu Note 8 Single Sim na Dual Sim,opravdu šikulkové

  2. Úprava s8 na Dual sim- na počkanie a na diaľku. Musím len pochváliť ich prácu, vedia čo robia a skutočný profesionáli. Ak budem potrebovať pomoc s mobilom, viem kde sa mám obrátiť. Prajem veľa spokojných zákazníkov.
    S pozdravom. Mato

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *